Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Сайдинг

       Сайдинг - декоративні металеві панелі, що імітують дощату обшивку, призначені для облицювання фасадів і карнизів. Сайдинг виготовляється шириною 200 мм та довжиною від 2 до 6 м з оцинкованої сталі з полімерним покриттям у широкій кольоровій гамі. Сайдинг випускається з гладкою поверхнею та з структурою під дерево. ВІн широко використовується для облицювання фасадів та утеплення будівель (система вентиляційного фасаду), а також для захисту стін від зовнішнього впливу.
       Сайдинг - це не тільки матеріал, але і технологія обшивки фасаду панелями. І, відповідно, термін "сайдинг" визначає панелі для зовнішнього облицювання будівель та процес обшивки фасаду цими панелями.
       Набірні панелі для сайдингу (також називаються "вагонка" (пластикова вагонка, вінилова вагонка, вагонка ПВХ и т.д.)) виготовляються з металу (металевий сайдинг або сталева вагонка) або вінилополімерних матеріалів (віниловий сайдинг або пластикова вагонка). Сайдинг - відносно молодий будівельний матеріал. Вперше він був використаний у США в кінці 50-их років. З того часу цей матеріал став дуже популярий на будівельних ринках Америки та Канади, звідки і потрапив у Європу. В Росії сайдинг з'явився в 90-х роках і популярність його постійно зростає.
 
Переваги сайдингу
 
       Сайдинг нетоксичний і негорючий, стійкий до різних атмосферних явищ і хімікатів.
Сайдинг не змінює колір, не піддається корозії та не тріскається під впливом низької температури.
Сайдинг простий в експлуатації. Він не потребує ніякого пофарбування або оновлення на протязі всього терміну використання. Забруднені панелі достатньо промити водою з шлангу, і будинок буде виглядати як новий.
       Широка кольорова гама, багатоваріантність поєднання профілей та оздоблювальних елементів, наявність разноманітних аксесуарів, - все це дає можливість радикально оновити фасади будь-яких будівель із дотриманням єдиного стилю, створенням сучасних архітектурних проектів.
       Сайдинг не закриває наглухо стіни будівлі та дозволяє фасаду "дихати". В нижніх кромках панелей знаходяться отвори для вентиляції та відводу конденсату.
 
Економічність сайдингу
 
       Завдяки простоті монтажу, невеликій вазі, зручному транспортуванню можно встановити сайдинг в будь-яку пору року самостійно.
       Сайдинг значно дешевший, ніж інші оздоблювальні матеріали для фасадів будівель.
Висока надійність та довговічність дозволяє уникнути дорогих та клопітних ремонтів.
Сайдинг дозволяє також значно знизити затрати на обігрів будівлі. Між рейками каркасу може прокладатися теплоізоляційний матеріал.
 
Застосування сайдингу
 
       Сайдинг можна використовувати в усіх типах будівництва: коттеджному, багатоповерховому, промислових та торгівельних об'єктів.  Сайдинг монтується на усіх типах поверхонь і конструкцій будинків. Завдяки цьому можна просто та ефективно обновити старі та зруйновані будівлі.

       Металевий сайдинг, як і сайдинг віниловий, використовується для обшивки житлових, адміністративних і виробничих будівель. Він також стійкий до дощу, солі та комах. Металевий сайдинг, забезпечує ефективний повітряний прошарок, дуже зручний при обслуговуванні, миється водою та будь-якими миючими засобами, бо металевий сайдинг не буде іржавіти, так як вкритий спеціальною антиокислювальною речовиною. Його застосовують там, де може бути потрібний високий захист від вогню та агресивних середовищ.
       Спосіб кріплення металевого сайдингу подібний кріпленню вінилового, а отже, простий і не потребує великих затрат. А наші досвідчені майстри допоможуть виконати монтаж сайдингу, придбаного у нас.
 

 
 
 
"----------"
--------