Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Металочерепиця

     Металочерепиця - один із порівняно нових покрівельних матеріалів. У цьому матеріалі ідеально сполучаються гарний малюнок (висока естетичність), міцність металу, екологічна та пожежна безпека, найширша гама кольорів. А також легкість матеріалу (від 1,5 кг/м2) та простота монтажу.
     Для виробництва металочерепиці з лакофарбовим покриттям заводи покрівельних матеріалів "----" використовують сировину, що поставляється -----. Також для виготовлення металочерепиці використовується метал з -----.
     Для профілювання металочерепиці використовується оцинкований лист товщиною 0,5 мм із декоративним полімерним покриттям товщиною 25 мікрон. У виробництво закуповується лист із покриттям тільки першого класу. Типи покриттів: поліестер, матополіестер, неомат, prelaq. Кількість шарів захисного покриття - не менше семи. Гарантія на покриття - --- років. Теоретичний термін служби продукції з полімерним покриттям складає ---- років.
     Уся сировина сертифікована відповідно до українських та міжнародних стандартів якості. Тому, кінцевий продукт цілком відповідає європейським вимогам по якості.
 

Структура покриття сталевого листа
для виготовлення металочерепиці

1.  Оздоблювальний шар
2.  Грунтовий шар
3.  Конверсійний шар (фосфатний)
4.  Шар цинку
5.  Холоднокатана сталь
6.  Шар цинку
7.  Конверсійний шар (фосфатний)
8.  Захисний шар

     Ширина листа металочерепиці: повна - 1180 мм, корисна (з урахуванням перекриття) - 1100 мм. Ширина листа є стандартною.
     Розміри листа металочерепиці: мінімальна довжина - 600 мм, максимальна - 8000 мм. У цьому інтервалі можна вибирати будь-який із необхідних замовнику розмірів довжини листа.
     Т.ч., листи металочерепиці виготовляють за розмірами замовника, що забеспечує мінімальну кількість стиків на покрівлі. Відмінна геометрія виробів забеспечує точність стикування листів між собою під час монтажу, що значно скорочує терміни проведення покрівельних робіт та гарантує відмінну якість.

Профіль металочерепиці
"----------"
--------