Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Мансардне вікно ROTO / ECOLINE
 

     Мансардні вікна, що випускаються німецькою фірмою "ROTO FRANK AG", допомагають Вам у створенні привабливих світлих та зручних житлових або офісних помешкань на горищі, без зміни розмірів конструкції будинку.
     Фірма "ROTO FRANK AG" із заводами в Німеччині, Франції, багатьох інших країнах Європи, США, більш 40 філіями і представництвами, ось вже 65 років являє собою один із головних у світі виробників віконних приладів, фурнітури та будівельних елементів, якість яких постійно контролюється та удосконалюється їхня конструкція.
     Конструкція типового ряду мансардних вікон Ecoline/33,34 передбачає середньопідвісну стулку, що відчиняється в будь-яке потрібне положення і що забезпечує, таким чином, гарну циркуляцію повітря. При закритому вікні спеціальні вентиляційні щілини забезпечують регульований постійний

повітрообмін, не допускаючи проникання пилюки або шуму. Другий варіант рівномірного обміну повітря дозволяє ручка в положенні відкритого вікна.
     Мансардні вікна типу 33,34 (коробка і стулка) виготовляються з північної сосни природного кольору, шари деревини (три) склеюються по площині, що поліпшує механічні властивості вікон. Деревина також обробляється відповідно до DIN 688003, зазнаючи водонепроникного насичування під тиском, грунтовці і процесу лакування "flow coating" спеціальним лаком, при цьому товщина шару покриття досягає більше 85 мікрон.
     У мансардних вікнах Ecoline/33,34 застосовується однокамерний склопакет СПО 20=4-12-4 мм.
Алюмінієвий із синтетичним покриттям (поліестер) коричневого кольору (RAL 8019) оклад забезпечує естетичний зовнішній вигляд і захист віконної конструкції від атмосферних впливів. Відбійна перегородка, що знаходиться зверху, бічні листи та свинцевий фартух служать повному відводові води і запобігають впливу атмосферних явищ.
 
 

Основні переваги мансардних вікон Ecoline/33,34:
 

     - Металеве покриття прикріплюється до стулки вікна методом схованого кріплення, що не дає можливості воді проникати в деревину вікна.
     - Вікно має систему запирання в однієї (тип 33) або двох (тип 34) точках.
     - Фрикційні петлі з варіюючим регулюванням натягу пружини стопора забезпечують можливість необхідного зусилля при відкриванні вікна з можливостями користувача.
     - Регульовані два вентиляційних клапанна у верхній частині коробки вікна, гарантують гарний обмін повітря на рівні скла, що дозволяє уникнути утворення конденсату.
     - Антиконденсаційна герметичність дозволяє воді іти через дренажні отвори.
     - Блокування для чищення вікна, у нижній правій частині коробки, фіксує стулку під кутом 135 градусів, даючи можливість безпечного чищення зовнішнього скла.
     - Припустимий кут стріхи, при встановленні вікон, коливається від 5 до 90 градусів.
     - Накладна система ущільнення на коробці по всьому периметру. Захисний профіль, що прикриває коробку зроблений із стійкого до атмосферного впливу EPDM-каучуку, для зменшення температурного містка і створює повітряний прошарок, що додатково збільшує герметичність вікна.
     Мансардні вікна типу Ecoline/33,34 виготовляються 14 стандартними розмірами, з обліком статичних умов стріхи вони допускають майже всі архітектурні та естетичні рішення. Система зовнішніх захисних рам дозволяє здійснювати монтаж мансардних вікон або поруч, або одне над іншим.
     Чи можете Ви уявити собі монтаж мансардного вікна без детального виміру й обчислення? ROTO робить це можливим - за допомогою спеціально розроблених кріпильних кутів задається точне монтажне положення вікна, що з'єднується з обрешіткою стріхи. Незалежно від конструкції і покриття стріхи, спосіб монтажу мансардного вікна залишається таким же нескладним. Постачання мансардних вікон здійснюються у вигляді комплектно заготовлених виробів і включає віконну коробку, стулку, ущільнення, віконні прилади і монтажний матеріал. До того ж ми пропонуємо детальну документацію.

Ціни на вікна ROTO / ECOLINE
 
  
"----------"
--------