Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 БУДІВЕЛЬНІ  ПЛІВКИ
 
Гідробар'єр

     Паропроникна армована підпокрівельна плівка призначена для захисту підпокрівельного горищного простору від пилюки, дощу, сажі та снігу. Завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяної пари, що проникає у теплоізоляційний шар покрівельной конструкції.
     Плівка являє собою 3-х шаровий матеріал, який має в собі несучу армовану решітку із поліпропіленових волокон, а з обох сторін ламінована поліетиленом. Завдяки якості використаних сировинних матеріалів, плівка має виняткову довговічність - не нижче, чим довговічність самого покриття стріхи. Плівка не схильна до гниття, впливу шкідників.
     Монтаж: Плівка закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів стріхи. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або цвяхи, що не іржавіють, із плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. Відстань між плівкою і настилом повинна складати 2-4 см. По коньку повино бути забеспечено зазор не менше 5 см для вентиляції. Варто укладати плівку більш яскравою стороною вкладної стрічки на краї плівки до покрівельного покриття. Плівку можна використовувати для всіх похилих покрівельних конструкцій, що вентилюються (у комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером, цементно-волокнистими, асбестоцементними та іншими покрівельнмими матеріалами). Основні тех. параметри - див. табл.
     Антіконденсат
     Ця плівка завдяки використанню спеціального абсорбуючого шару запобігає конденсації вологи з пари, що піднімається з внутрішніх об'ємів об'єкта. При цьому верхній і нижній шар ламінування забезпечує гідроізоляційні властивості та паронепроникність матеріалу. Тканина - забезпечує високу тривкість. Плівка призначена для вентилюючих нахилених покрівельних систем і заміняє собою повний комплект підшивки з гідроізоляційним шаром.
     Монтаж: Плівка монтується абсорбуючим шаром із нетканого текстилю всередину помешкання. Мінімальний зазор під плівкою повинен складати 4см.
     Перевагою цього матеріалу є його виняткова тривкість і стандартно высока стабільність до УФ випромінювання (до 12 мес.). Це означає, що стріха після монтажу такої плівки може залишатися без покриття більш тривалий час, ніж стріхи з іншими підпокрівельними плівками. А завдяки високій тривкості вона може витримувати як вагу монтажника, так і шар снігу в зимовий час. У будь-якому випадку, закріплення плівки в нижній зоні стріхи та в області конька повинно відповідати умовам, необхідним для організації проходу повітря, а в зоні конька треба залишити зазор не менше 10 см для вентиляції. Використовувати цю плівку можна в будь-яких нахилених покрівельних конструкціях, що вентилюються.

Паробар'єр

     Паронепроникна захисна армована плівка призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору в скатних і плоских стріх, а також - для утворення паронепроникного шару з внутрішньої сторони теплоизоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стін об'єкта.
     Монтаж: Паронепроникна захисна підпокрвельна плівка закріплюється як горизонтально, так і вертикально на внутрішній стороні теплоізоляції. Для цього використовуються скоби або цвяхи, що не іржавіють, із плоским капелюшком. Обов'язково треба склеювати плівку 2-сторонньою клейкою стрічкою, що дозволить зберегти в місцях стиків пароізоляційні властивості матеріалу. Плівка може вкладатися будь-якою стороною.
     Плівку можна використовувати як із скловолокнистими матеріалами (Isover, Ursa і ін.) так і з мінеральною ватою (Rockwool, Mizol). Плівка може використовуватися як у вентилюючих, так і у не вентилюючих конструкціях скатних або плоских стріхах.

Євробар'єр

- супердифузійна мембрана - новий високотехнологічний матеріал для підпокрівельного застосування. Завдяки своїй трьох-шаровій структурі (один шар служить для надання матеріалу гідроізоляційних властивостей, іншій - тривкості) супердифузійна мембрана має високу водонепроникність (утримує стовп води висотою більш 1500 мм) і в той же час - достатню тривкість. Крім того, цей матеріал має відмінну паропроникність (більш 1300 г/м2/24год.) або "супердифузійність" (добре дихає). Ця основна перевага супердифузійної мембрани уможливлює її укладку в підпокрівельному просторі без додаткового зазору між утеплювачем і самою мембраною, на відміну від інших підпокрівельних плівок.

Вітробар'єр

- вітрозахисна мембрана, що захищає утеплювач в стінових конструкціях від впливу зовнішніх чинників - вологи, вітру та ін. Ці характеристики роблять цю марку оптимальною для використання її в стінових конструкціях.

СХЕМА  ОБЛАШТУВАННЯ  СКАТНОГО  ДАХУ
Прайс - лист
 
"----------"
--------