Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Система " Plastmo"
 
Компанія "----" є ----- водостоків "PLASTMO" (Польща).
У нас є в наявності пластикові і мідні водостоки "PLASTMO".
Чому саме " Plastmo" ?

     Водостічна система "Plastmo" була створена більш ніж 40 років тому в Данії. Система дощових стоків "Plastmo" постійно удосконалюється, у даний час є найбільше якісно спроектованою та пристосованою до суворого і дуже мінливому клімату країн Скандинавії та Центральної Європи системою. Лотки, водостоки й елементи системи виконані з термопластичного ПВХ. Система може правильно працювати при змінах температур зовнішнього повітря в межах від -50 град. З до +50 град. С ! Завдяки цим властивостям можна зробити систему водостоків практично на кожному даху, незалежно від форми, конструкції та віку будинку. Прекрасна універсальність виконання нестандартних елементів дозволяє улаштувати систему водовідводу навіть на круглих дахах.

Переваги системи " Plastmo"

     Спеціальна форма крайки лотка, захищена патентом, гарантує стабільність і жорсткість лотка. Лоток "Plastmo" не є одинарним продуктом. Це точно продумана і перевірена в екстремальних умовах система, яка являє собою одне ціле. Для з'єднання елементів застосовується спеціальний клей, що "расплавляє" крайки елементів, що з'єднуються. Таким чином, створюється найбільш міцне і найбільш щільне з'єднання. Перелік елементів, що варто з'єднувати клейєм, а також таких елементів, що ні в якому разі не можна склеювати, доводиться в докладних інструкціях із монтажу, доступних за бажанням у продавця.
     Кожний матеріал має свій показник теплового розширення. Матеріал, із якого виконані елементи системи, також має визначене теплове розширення. Матеріал "сідає" або "розширюється" під впливом змін температури. У системі "Plastmo" є декілька елементів, що компенсують цю прекрасну якість пластмас. Належне вивчення і застосування цих елементів буде сприяти тому, що Ви отримаєте продукт найвищої світової якості. Ми завжди готові допомогти Вам підібрати необхідні елементи системи так, щоб задовольнити Ваші чекання.
     Виробничий процес фірми "Plastmo" відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001 і ISO 14001. Є всі необхідні документи, що стосуються допуску до застосування у будівництві, тобто технічну апробацію ITB, гігієничний сертифікат PZH та міжнародні сертифікати.

"----------"
--------