Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
ПРОФНАСТИЛ
 

     Профнастил - покриття, що, як найкраще підходить при промисловому будівництві, так званих швидкозведених будинків. Такі будинки вже давно користуються великою популярністю в Західної Європі. Технологія цього процесу проста: спочатку зводиться металевий каркас, потім зовні "обшивається" профнастилом і утеплюється зсередини утеплювачем, а потім також зсередини обшивається стіновим профнастилом. Більшість ангарів, автостоянок, аеропортів, морських вокзалів, складів побудовані саме таким чином, а цегельні стіни, штукатурка і фарбування стін залишилися в минулому столітті.
     ---- - являються лідером в Україні по виробництву профнастилу з лакофарбовим та оцинкованим покриттям. На заводах встановлено нове, сучасне ---- устаткування, що дозволяє виробляти продукцію з європейською якістю.
     Для виробництва профнастилу із лакофарбовим покриттям використовується сировина, що поставляється зі ----. Також для виготовлення оцинкованого профнастилу використовується оцинкований метал із ------. Для профілювання оцинкованого профнастилу закуповується імпортна оцинкована сталь товщиною від 0,50 мм до 1 мм. У виробництві використовується лист із покриттям цинком не менше ніж 275 г/м2 (25 мікрон), що гарантує прекрасну стійкість проти корозії і тривалий термін служби виробів (під впливом навколишнього середовища з поверхні виробів змивається 1 мікрон цинку в рік).
     Уся сировина сертифікована відповідно до українських і міжнародних стандартів якості. Тому кінцевий продукт цілком відповідає європейським вимогам по якості.
 

Структура покриття сталевого листа
для виготовлення профнастилу
1.  Оздоблювальний шар
2.  Грунтовий шар
3.  Конверсійний шар (фосфатний)
4.  Шар цинку
5.  Холоднокатана сталь
6.  Шар цинку
7.  Конверсійний шар (фосфатний)
8.  Захисний шар
"----------"
--------