Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Інструкція з монтажу.
 
Сайдинг металевий.

       Сайдинг - декоративні металеві панелі, що імітують дощату обшивку, призначені для облицювання фасадів і карнизів. Можливо виготовлення двох типів профілю (мал. 1), усі типи можуть бути з тисненням "під дерево" і без тиснення. Панель виготовляється з тонколистової оцинкованої сталі з полімерним покриттям різних кольорів. При правильному монтажу сайдингу і комплектуючих (мал. 3), кріплення (саморізи, цвяхи) зовні не видно. Панелі розташовуються горизонтально. 
 
Технічна характеристика.
Вихідний матеріал: рулонна оцинкована сталь із полімерним покриттям.
Розміри панелі:

довжина - до 6000 мм
Повна ширина - 200 мм
Корисна ширина - 170 мм
Висота профілю: - 15 мм
Вага: - 5,13 кг/м2
Тип 1. "Одиночна дошка"
Тип 2. "Корабельна дошка"
Мал.1. Типи сайдингу
Дюбель-цвях 8*100 (80)
Саморіз оцинкований 4,2*16
Саморіз оцинкований
з ущільнюючою прокладкою 4,8*35
Мал.2. Кріплення
Початкова
планка, 2 м.п.
Завершальна
планка, 2 м.п.
Стикувальна
планка складна,
2 м.п.
Внутрішній
кут складний,
2 м.п.
Зовнішній кут
складний, 2 м.п.
Планка віконного
отвору, 2 м.п.
Зовнішній кут
2 м.п.
Внутрішній
кут, 2 м.п.
Лиштва, 2 м.п.
Стикувальна
планка, 2 м.п.
Бічна планка,
2 м.п.
 
Гладкий лист,
2 м.п.
 
Мал. 3. Комплектуючі

За бажанням замовника виготовляються нестандартні профілі. Ширина водовідливів і укісних планок може змінюватися в залежності від глибини отвору.

Необхідні інструменти та кріплення.

       Для кріплення облицювання в залежності від виду обрешітки використовуються самонарізні шурупи Ø 4,2 довжиною від 16 до 40 або що не іржавіють (алюмінієві або оцинковані) цвяхи Ø 3 мм (із широкою головкою Ø 8 мм) довжиною 40 -50 мм і дюбель-цвяхи (мал.2).
       Для роботи будуть потрібні: шуруповерт (молоток), рулетка, рівень, висок, косинець, ножиці по металу (ручні або електричні), ножівка по металу або дискова пилка з диском для різання металу.
       Увага! При використанні кутошліфувальних машин відбувається ушкодження полімерного й оцинкованого покриття сайдингу, що може спричинити за собою прискорену корозію.

Монтаж

       Сайдинг монтується на тверду рівну поверхню. При невиконанні цієї умови потрібно скористатися вирівнюючою системою. Вона може бути дерев'яною (брус товщиною не менше 25 мм), але, з огляду на недоліки деревини, більш ефективна конструкція, що складається з оцинкованих вирівнюючих кронштейнів і П-образних профілів (мал. 4). Вирівнюючі кронштейни кріпляться до існуючої стіни дюбель-цвяхами (анкерами) із кроком 1,0 м по довжині П-образного профілю. П-образний профіль встановлюється перпендикулярно напрямку панелей сайдингу через 0,5...1,0 м. Дана конструкція дозволяє при необхідності встановити утеплювач.
 

Мал. 4. Вирівнююча система.
1   2   3
"----------"
--------